Bambusový parník 15cm

Bambusový parník 15cm

NOVINKA HIT

3 dielny naparovací bambusový hrniec s pokrievkou, priemer 15 cm, Bamboo Steamer, paráčik na Ravioli, Gzoyu, zeleninu, parené knedle a všetky jedlá pripravované v pare. Naparovač na prípravu ázijských pokrmov.

13,52 € s DPH

Skladové číslo: S7#SK#908327#1

Dostupnosť: Vypredané

Bambusový naparovací hrniec priemer 15cm je vhodný na prípravu gyoza, raviol, ale aj nasej klasickéj knedle, alebo zeleniny. 

Bambusový naparovač je pomerne lacným doplnok do vašej kuchynskej skrinky a je skutočne nevyhnutným kúskom pre jednotlivcov, ktorí chcú ľahkú a pohodlnú možnosť pripraviť si domáce jedlá spôsobom, ktorý zachová ich chuť, textúru, minerály a výživné látky.

Pravda je, že keď raz vyskúšate autentický bambusový parník, budete sa diviť, ako ste niekedy varili bez neho.

Koncept varenia s bambusovým parníkom je do istej miery podobný ako ked pripravujeme našu parenú knedľu. Široká panvica alebo wok naplnte asi 3 cm vody a na strednom ohni bez toho, aby bol parný hrniec na vrchu  nechajte vodu prejsť varom. Parný hrniec s vrchnákom položte do woku, alebo hrnca. Vriaca voda naparí (ľahko uvarí) jedlo v bambusovom parnom hrnci. Čas, ktorý bude trvať varenie v pare, bude závisieť od konkrétneho jedla.

Paráčik 15cm 3-dielny Bamboo Steamer

Krabica paráčik Bamboo Steamer

Krabica anglický popis paráčik Bamboo Steamer

 

Alternatívne produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info