Bambus nakladaný krájaný 330g

Bambus nakladaný krájaný 330g

NOVINKA

Nakladané bambusové výhonky, krájané 330 g. Krajina pôvodu Thajsko.

2,86 € s DPH

Skladové číslo: S7#SK#603006#1

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Exotic Food PCL

Nakladané bambusové výhonky, krájané 330 g. Krajina pôvodu Thajsko.

Bambusové výhonky sa používajú do hlavných jedál, polievok aj šalátov. Typická je pre neho krehká, lahodná chuť, ktorá dokáže oživiť hocaké pokrmy.

Bambusové výhonky sa používajú hojne v ázijskej kuchyni. Pre svoju krehkosť a vynikajúcu chuť sú stále viac obľúbené aj v európskych štátoch a je možné ich pridať aj do u nás bežných jedál ako je lečo, rizoto, apod.

Bambus sú výhonky obrovských tráv rodu Bambusa. Skladajú sa z kolienok a článkov. Priemer steblá môže pokojne dosahovať aj tridsiatich centimetrov. Bambus rastie v tropických a subtropických oblastiach Ázie, Afriky a Ameriky. Musí sa rýchlo žať, inak zdrevnatie. Steblá niektorých druhov bambusu môžu za jediný deň vyrásť až o dva metre. Po štyridsiatich dňoch sa rast zvyčajne zastaví.

Bambusové výhonky sú jarnou špecialitou ázijskej kuchyne. Mladé výhonky majú len slabú šupku a sú sladké a voňavé. Sezóna týchto výhonkov je veľmi krátka. Z tohto dôvodu sa mladé výhonky konzervujú alebo sušia, potom sú výbornou zeleninou po celý rok.

Nakladané bambusové výhonky 330 g

 

Alternatívne produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info