Set na servírovanie sushi s modrými kvietkami (pre 2 osoby)

Set na servírovanie sushi s modrými kvietkami (pre 2 osoby)

NOVINKA

Tento nádherný, japonský set je určený pre tých, ktorí si doma vyrábajú sushi a chcú svoje sushi mať krásne naservírované. Set je pre dve osoby a určite dojme aj obdarovaného. Tanierik má rozmery 21 cm x 3,5 cm a mištička 8,3 cm x 3 cm. Set je vyrobený z porcelánu.Japonská keramika, SUSHI, SUSI, Porcelánové japonské misky s paličkami, set na suši, japonský porcelán, japonská keramika, set na sushi, japonský porcelánový set, sushi set, sushi sada, sushi suprava, susi riad, suši

43 € s DPH

Skladové číslo: S7#SK#35710#1

Dostupnosť: Skladom

Tento krásny, originálny, japonský setík obsahuje dva tanieriky na servírovanie sushi, dve mištičky na sójovú omáčku a dva páry krásnych krútených drevených paličiek. Veľkosť tanierika je 21 cm x 3,5 cm a veľkosť mištičky 8,3 cm x 3 cm. Farebná kombinácia svetlo modré s modrými kvietkami pôsobí nádherne a sushi bude pôsobiť skvostne. Tento setík určite dojme aj obdarovaného.

Využitie
Na servírovanie sushi.

Čo je obsahom dodávky
Pri objednaní tohto produktu obdržíte set pre 2 osoby. Obsahuje 2 páry drevených paličiek, 2ks tanierov a mištičiek na sójovú omáčku.

parametre
Balenie: Čierna papierová krabička
Obsah balenia: 2páry paličiek, 2x taniere, 2x mištička na sój. omáčku
Materiál: Set porcelán, vhodné do umývačky a mikrovlnnej rúry. Paličky: Drevo, nevhodné do umývačky.
Krajina pôvodu: Japonsko
Použitie: Na servírovaní sushi

Suprava na suši

Suprava na suši1

 

Alternatívne produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info