Čaj zelený 27,5g (1,1g x 25 ks)

Čaj zelený 27,5g  (1,1g x 25 ks)

NOVINKA

Zelený kórejský čaj Boseong porciovaný 27,5 g (25 ks). Krajina pôvodu Južná Kórea.

3,71 € s DPH

Skladové číslo: S7#SK#700211#1

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Boseong Jeda

Zelený kórejský čaj Boseong porciovaný 27,5 g (25 ks). Krajina pôvodu Južná Kórea.

Kraj Boseong sa nachádza na juhozápade Kórejského polostrova. História pestovania kórejského čaju z tohto kraja sa datuje s históriou viac ako 1 600 rokov. A stále, dnes viac ako 40 % kórejskej produkcie zeleného čaju pochádza z tejto najväčšej kórejskej oblasti pestovania čaju. Zelený čaj Boseong je navyše prvým kórejským poľnohospodárskym výrobkom, ktorý bol zaregistrovaný ako zemepisné označenie, čo dokazuje jeho vynikajúcu kvalitu.

Najväčšia čajová plantáž v Boseongu je len niekoľko kilometrov južne od hlavného mesta. Táto plantáž je známa nielen svojou vysokou kvalitou zeleného čaju, ale aj nádherným výhľadom na nekonečné čajovníky. Tieto rastliny sa nachádzajú na kopci a kľukatia sa tu v tvare S nad terasami na svahu a pozývajú vás na osviežujúcu prechádzku medzi nádhernými čajovníkmi. Návšteva je tu najkrajšia v máji, keď čajovníky naplno kvitnú. Toto je tiež čas Boseongovho festivalu aromatického zeleného čaju.

Okrem dlhej histórie a tradície je vďaka špeciálnemu podnebiu regiónu zelený čaj Boseong jedinečným a nezabudnuteľným zážitkom. Na to, aby ste vytvorili vynikajúci čaj, je potrebné splniť niekoľko podmienok. A čo je najdôležitejšie: teplé počasie, ale aj veľa zrážok počas celého roka. To všetko ponúka južný región Jeollanamdo. Podnebie je mierne a priemerná ročná teplota sa pohybuje okolo 12,5 ° C, čo je o 10% viac slnečného svitu, ako je celoštátny priemer. Boseong je zároveň jednou z najdaždivejších oblastí Kórey s ročnými zrážkami okolo 1500 mm.

Zelený kórejský čaj Boseong

Zelený kórejský čaj Boseong 27,5 g

Zelený kórejský čaj Boseong 27,5 g

Alternatívne produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info