Čaj Kokorík porciovaný 1,2 g x 20 ks

Čaj Kokorík porciovaný 1,2 g x 20 ks

NOVINKA

Čaj Kokorík porciovaný 1,2 g x 20 ks, Korea. Solomon´s Seal Tea, Kokorík mnohokvetý predstavuje jednu z najvýznamnejších posilňujúcich bylín. Verí sa, že podporuje dlhovekosť a múdrosť. Podľa povesti odstraňuje šedivé vlasy a zvyšuje pohlavnú vitalitu. Ako posilňujúca bylinka je vhodná pre ženy v menopauze. Pôsobí hlavne na psychickej úrovni. Číňania hovoria, že kokorík je vhodný pre ľudí, ktorí trpia “vyhorením”.

3,20 € s DPH

Skladové číslo: S7#SK#700150#1

Dostupnosť: Vypredané

Výrobca: Sempio foods

KOKORÍK MNOHOKVETÝ A JEHO ÚČINKY
Osoby bez zdravotných problémov sa po užívaní Kokoríka mnohokvetového cítia lepšie a po dlhodobom užívaní pocítili aj mnoho ďalších pozitív.

Má posilňujúce účinky.
Pôsobí na psychickej úrovni.
Vzbudzuje euforickú náladu.
Podporuje tvorivosť a dobrú náladu.
Posilňuje ženy v menopauze.
KOKORÍK MNOHOKVETÝ KOREŇ
Použitie
Užívajte 3 - krát denne šálku odvaru pripraveného z 3 - 5 gramov drogy na 250 ml vody.

Čaj Solomon's Seal Tea je možné použiť na liečenie najrôznejších chorôb, od športových úrazov po zápaly tráviaceho traktu. Táto všestranná bylina má bohatú históriu. Ľudia v Severnej Amerike, Európe a Ázii ju po stáročia užívali v rôznych formách - ako bylinkovú tinktúru, mastičku, čajový nápoj alebo doplnok vo forme tabliet.

Zmiernenie úrazov
Čaj Solomon's Seal môže pomôcť napraviť športové úrazy a iné akútne traumy svalov, šliach, väzov, kostí, kĺbov a chrupaviek tela. Môže mať prospech z celého svalového a kostrového systému tela tým, že ho podľa potreby spevní a opraví utiahnutím alebo uvoľnením svalov, väzov a šliach; pomoc poškodeným tkanivám pri návrate do pôvodných stavov; vytvorenie rovnováhy, ktorá dokáže napraviť staré zranenia a pomôcť predchádzať novým; a pomáha telu produkovať viac alebo kvalitnejšiu synoviálnu tekutinu, takže kĺby majú menšie trenie. Pri vonkajšej aplikácii mastičky Solomon's Seal môže urýchliť proces hojenia rán a modrín v tele. Pomáha odstraňovať stuhnutú krv a odvádzať infikovanú tekutinu, ako aj cudzí materiál, napríklad nečistoty. Niektorí ľudia používajú čaj z čaju Šalamúnovho, ktorý im pomáha rýchlo sa zotaviť z operácie.

Kokoríkový čaj

Kokoríkový čaj1

Kokoríkový čaj2

 

 

Alternatívne produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info