Základ Satay Shabu Shabu HOT POT polievka 75g

Základ Satay Shabu Shabu HOT POT polievka 75g

HIT

Základ na Satay Shabu Shabu HOT POT 75g, Čína. Základ na polievku HOT POT Satay , Soup Base For Satay Hot Pot, Shabu Shabu,

2,17 € s DPH

Skladové číslo: S7#SK#Z00079#1

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: LEE KUM KEE

Prípravok Lee Kum Kee Soup Base, je pripravený zo širokej škály chutí. Pripravíte si vynikajúci horúci hrniec a ušetríte čas na prípravu v kuchyni. Tento koncentrovaný polievkový základ, pripravený z vyberových arašidov, kokosu, korenia a ďalších prísad, je plný chuti satay a je ideálnym polievkovým základom pre HOT POT a rezance.

Zloženie:
Voda, sójová omáčka (voda, soľ, sójové bôby, pšenica, karamelové farbivo, kukuričný sirup s vysokým obsahom fruktózy), arašidová pasta, sójový olej, soľ, glutamát sodný a 5'-inozinát sodný a 5'-guanylát sodný ako zvýrazňovače chuti, cukor, dehydrované krevety, kvasnicový extrakt, kokosový prášok (kokosový extrakt, maltodextrín, kazeinát sodný), korenie, šalotka, prášok z čili papričiek, dehydrovaný cesnak, kurkuma, cibuľový prášok, modifikovaný kukuričný škrob.

Alergény:
Sójové bôby, pšenica, arašidy, krevety, mliečny výrobok.

Veľkosti balenia 75 g 

Recept:

https://usa.lkk.com/en/recipes/soup-base-for-satay-hot-pot

https://usa.lkk.com/en/recipes/malatang

https://hk.lkk.com/en/recipes/rice-noodle-in-satay-soup-with-chicken-fillet-and-carrot

 Ostrokyslá satay polievka

Ostrokyslá Satay polievka1

 

Alternatívne produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info