Tofu čerstvé T03 250g

Tofu čerstvé T03 250g

NOVINKA

Tofu čerstvé Unicurd T03 250g. Krajina pôvodu Singapúr.

1,75 € s DPH

Skladové číslo: S7#SK#15040091#1

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Unicurd Food Co. Ltd.

Tofu čerstvé Unicurd T03 250g. Krajina pôvodu Singapúr.

Vďaka svojej mäkkej a mimoriadne hladkej textúre je extra hladké hodvábne tofu Unicurd ™ ideálne pre polievky, koktaily, šalátové dresingy a dezerty. Mimoriadne jemná textúra dodáva chvále na polievkach alebo parených jedlách, ktoré potrebujú hladkú povrchovú úpravu, aby zvýraznili celkovú labužnícku chuť.

Spoločnosť Unicurd vyrába širokú škálu prémiových výrobkov z tofu - napríklad Silken Tofu, Pressed Tofu, Tau Kwa Tofu a Egg Tofu - od roku 1980. Všetky tieto výrobky sú vyrobené z neupravených sójových bôbov a sú balené vo vákuu, zaručujúce ich vynikajúcu kvalitu.

Čerstvé tofu sa používa pri rôznych kuchynských aplikáciách, najmä do polievok a pripravené na pare. Tofu je čínsky potravinársky výrobok získavaný zo sójových bôbov, ktorý sa nazýva fazuľový tvaroh a získava sa zrážaním zo sójového mlieka. Tofu má rôzne tvary. Čerstvé tofu je k dispozícii v štyroch variantoch, extra mäkké, jemné (hodvábne), pevné a extra pevné. Nájdete tu hodvábne tofu, ktoré sa tiež nazýva mäkké tofu.

Čerstvé tofu Unicurd 250 g

Čerstvé tofu Unicurd 250 g

Čerstvé tofu Unicurd 250 g

Alternatívne produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info