Zázvor nakladaný biely 110g

Zázvor nakladaný biely 110g

HIT

Zázvor nakladaný biely Inaka 110g. Krajina pôvodu Čína.

1,78 € s DPH

Skladové číslo: S7#SK#608004A#1

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Inaka

Zázvor nakladaný biely Inaka 110g. Krajina pôvodu Čína.

Nakladaný zázvor - veľmi často sa s ním stretnete v pravých sushi reštauráciách alebo v tzv. Running sushi baroch. Zázvor slúži na neutralizáciu chuti medzi jednotlivými kúskami sushi. Skrátka, aby ste si dokázali vychutnať každé sústo, kde sú napríklad rôzne typy rýb, zázvor Vám jednoducho neutralizuje chuťové poháriky a Vy si tak môžete každé sústo naplno vychutnať.

Marinované plátky bezfarebného zázvoru vo sladkokyslom náleve slúži na neutralizáciu chuti medzi jednotlivými sústami sushi. Napríklad, ak máte sushi s viacerými druhmi rýb, alebo rôzne druhy zeleniny a podobne. Z veľkej časti tiež podporuje Vaše trávenie a je dobrou prevenciou pri prvých známkach prechladnutia. Je teda dobré ho mať vždy poruke.

Jemne Vás povzbudí a prehreje celý Váš organizmus. Je antibakteriálny, protizápalový a pomáha pri žalúdočných nevoľnostiach, napríklad aj v tehotenstve alebo pri bolestiach hlavy či infekciu horných dýchacích ciest. Je teda užitočný nielen v kuchyni ale aj pre Vaše zdravie.

 

Nakladaný zázvor biely Inaka 110 g

Nakladaný biely zázvor Inaka 110g

Nakladaný biely zázvor Inaka 110g

Alternatívne produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info