Riasy morské sušené Konbu 56g

Riasy morské sušené Konbu 56g

NOVINKA

Sušené morské riasy Kombu. Južná Kórea. Riasy, ktoré sú vlastne akousi morskou zeleninou, obsahujú o 10-20 percent viac minerálnych látok než bežná zelenina. Napriek vysokej schopnosti vstrebávať minerály neabsorbujú riasy z morskej vody škodlivé látky.

1,84 € s DPH

Skladové číslo: S7#SK#611001#1

Dostupnosť: Vypredané

Výrobca: Rhee Bros inc.

Kombu tvoria tvrdé listy (dorastajúce do dĺžky 5-10 metrov), ktoré majú po usušení tmavo zelenú farbu. Niekedy bývajú potiahnuté bielym prírodným práškom. To je spôsobené kyselinou glutaminovou, vďaka ktorej sú strukoviny varené s Kombu lepšie stráviteľné a rychlejšie se uvaria. Riasy, ktoré sú vlastne niečo ako morská zelenina, obsahujú o 10-20 percent viacej minerálnych látok, než bežná zelenina. Navzdory vysokej schopnosti vstrebávať minerály, neabsorbujú riasy z morskej vody škodlivé látky. Riasy servírujte síce v malých množstvách, ale zato pravidelne. Používajú sa skôr ako korenie pri varení strukovín, alebo sa pridávajú pre zvýraznenie chuti do polievok či zeleninových jedál.

Konbu riasy

Konbu riasy

 Kelp riasy

 

Alternatívne produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info