Sójová omáčka sladká Kikkoman 250 ml

Sójová omáčka sladká Kikkoman 250 ml

HIT

Sójová omáčka sladká Kikkoman 250 ml. Krajina pôvodu Holandsko

5,10 € s DPH

Skladové číslo: S7#SK#Z00023#1

Dostupnosť: Vypredané

Výrobca: Kikkoman

Sójová omáčka sladká Kikkoman 250 ml. Krajina pôvodu Holandsko.

Tradičná japonská sójová omáčka sa vyrába prírodným procesom varenia zo štyroch zložiek, sóje, pšenice, vody a soli. Táto sladká variant sa používa predovšetkým na dochutenie ryže k nakladanie mäsa, do šalátov, yakitori pod.

Sójová omáčka je tmavo hnedá omáčka, ktorá má slanú chuť. Používa sa na dochucovanie najmä ázijských jedál a pri servírovaní sushi. Vyrába sa zo sójových bôbov, ktoré sú fermentované (kvasené) pomocou špeciálnej ušľachtilej plesne. Sójová omáčka obsahuje veľké množstvo antioxidantov, a preto pomáha pri prevencii proti kardiovaskulárnym ochoreniam. Zdraviu prospešné sú iba len kvalitné sójové omáčky. So sójovou omáčkou by ste to nemali preháňať, pretože je veľmi slaná a mohla by prebiť chuť ostatných ingrediencií. Navyše odporúčame soliť až po ochutnaní, môže sa totiž stať, že vďaka sójovej omáčke, už nemusíte jedlo dosolovať. A bez ochutnania by ste jedlo mohli jednoducho presoliť.

 Sladká sójová omáčka Kikkoman 250 ml

Sladká sójová omáčka Kikkoman 250 ml

Sladká sójová omáčka Kikkoman 250 ml

Alternatívne produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info