Wasabi prášok japonský 30g

Wasabi prášok japonský 30g

NOVINKA HIT

Wasabi práškové, 30 g, Japonsko. Wasabi v TOP japonskej kvalite. Stačí pridať trošku vody a vymiešať na pastu a môžete podávať k sushi, alebo pridávajte rovno do varenia ako korenie.Dá sa vymiešať na požadovanú konzistenciu. Je základom ázijskej kuchyne a používa sa pri pri príprave sushi a doostrovaní pokrmov . Vhodná ku sushi, ale i ako príloha k jedlám, rezancom a ryži... wasabi, sushi, wasabi paste, suši, japonske wasabi, japonský chren,

2,53 € s DPH

Skladové číslo: S7#SK#601014#1

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: S&B

Toto hovorí o Wasabi Wikipédia:

Wasabi (botanicky Wasabia japonica, niekedy aj Eutrema japonica) je japonský zelený chren, veľmi ostrý. Ostrosť pochádza z obsahu izotiokyanátov, je horčicového typu, dráždi viac dýchacie cesty ako jazyk. Používa sa ako prísada v japonskej kuchyni. Na trh sa dostáva v podobe pasty alebo prášku, avšak väčšina komerčných výrobkov obsahuje iba náhrady (chren, horčičné semeno a prírodné zelené farbivo), pravé wasabi je v Japonsku známe ako hon-wasabi. Tvorí jednu z najbežnejších ingrediencií japonského jedla suši, ku ktorému sa servíruje so sójovou omáčkou a pred namáčaním sa s ňou zmiešava na zjemnenie ostrosti, čo však niektorí labužníci považujú za znehodnotenie jeho chuti. V styku so vzduchom stráca na sile, pri úprave suši sa preto vrství medzi ryžu a rybu.

https://zdravopedia.sk/koreniny/wasabi-6-ucinkov-na-zdravie

Wasabi prášok

Alternatívne produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info