Pivo Singha thajské 330ml

Pivo Singha thajské 330ml

NOVINKA

Pivo Singha thajské 330ml. Krajina pôvodu Thajsko.

2,10 € s DPH

Skladové číslo: S7#SK#16386#1

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Singha Corporation Co.

Pivo Singha thajské 330ml. Krajina pôvodu Thajsko.

Neobyčajné pivo, ktoré je jednotkou v Thajsku. Pravý ležiak, ktorý sa vyrába z najkvalitnejšieho chmeľu na svete, podľa tradičnej receptúry. Má výraznú a bohatú chuť s charakteristickými silnými príznakmi chmeľu.

Singha je ľahšie pivo, ktoré v letných horúčavách príjemnej osvieži. Ležiak sa varí už od roku 1939 v hlavnom meste Thajska Bangkoku a na jeho výrobu sa používa výberového chmeľu z Čiech a Nemecka. Chuť piva je sladová, ale trochu iná ako u európskych pív. Niekto by mohol povedať, že chuť piva je jemne podobná Heinekenu. Ochutnať odporúčame nielen znalcom piva.

Singha, thajské mýtické zviera v podobe leva, bolo súčasťou histórie thajského národa tak dlho, ako len niekto môže pamätať. V skutočnosti sa jedná o zviera považované za kráľa džungle a to ako v Thajsku ako aj v mnohých krajinách a kultúrach po celom svete. Obraze je to symbol sily, odvahy, vodcovstva, dôstojnosti, vernosti a vytrvalosti.

Thajské pivo Singha 330 ml

Thajské pivo Singha 330 ml

Thajské pivo Singha 330 ml

 

Alternatívne produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info