Omáčka Tonkatsu ovocný dip 500ml

Omáčka Tonkatsu ovocný dip 500ml

NOVINKA

Tonkatsu omáčka značky Ikari, ovocný dip 500 ml. Krajina pôvodu Japonsko.

5,16 € s DPH

Skladové číslo: S7#SK#50185#1 4901155126224

Dostupnosť: Vypredané

Výrobca: Ikari

Tonkatsu omáčka značky Ikari, ovocný dip 500 ml. Krajina pôvodu Japonsko.

Tonkatsu je japonské jedlo z bravčového mäsa, nakrájaného na tenké plátky, ktoré je podobné viedenskému rezňu. Omáčka Ikari Tonkatsu je ako stvorená pre túto japonskú špecialitu. Zelenina (paradajky, mrkva a cibuľa) dáva omáčke pikantný nádych a ovocie (jablká, slivky) zaisťujú ovocnú chuť. Omáčka je obohatená o najjemnejšie korenie a rybaciu omáčku, ktoré dodávajú jedlám pikantný charakter. Omáčku Ikari Tonkatsu je možné tiež použiť tiež na korokke (japonské ploché zeleninové krokety) alebo ganmodoki (fašírky so zeleninou).

Tonkastu je jedna z najpoužívanejších japonských omáčok. Jej názov je odvodený od japonského prekladu slova rezeň a je to chutná, jemná omáčka s hustou konzistenciou. Tonkastu vznikla v Japonsku v 19. storočí. Pôvodne sa jej hovorilo katsuretsu alebo katsu, súčastný názov dostala v roku 1930. Pokrm tonkastu najskôr patrilo k lacným pokrmom, pretože bravčové mäso Japonci v minulosti považovali za podradný druh mäsa, čiže sa nevarilo v luxusných reštauráciách, ale v malých pohostinstvách určených k rýchlemu nakŕmeniu.

Recept na japonské tonkatsu:

 https://varecha.pravda.sk/recepty/bravcove-tonkatsu-videorecept/77586-recept.html

Ikari omáčka tonkatsu 500 ml

Marináda tonkastu Ikari 500 ml

Ovocná marináda tonkatsu Ikari 500 ml

 

Alternatívne produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info