Omáčka Satay arašidy 180g

Omáčka Satay arašidy 180g

NOVINKA

Omáčka Satay arašidy 180g, Thajsko. Indonézska omačka vhodná k akému koľvek mäsu, alebo tofu. Mäso sa obyčajne pripravuje formou špízov a servíruje so Satay omáčkou.

3,67 € s DPH

Skladové číslo: S7#SK#39681#1

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Flying Goose Brand

  Satay alebo Sate je juhovýchodné ázijské jedlo z ochuteného grilovaného mäsa napichnuté na špíze, ktoré sa podáva s omáčkou. Pochádza z indonézskej kuchyne a Satay môžeme pripraviť z nakrájaného kuracieho, kozieho, baranieho, hovädzieho, bravčového mäsa, rýb alebo tofu. Často sa mäso napichuje na bambusové špízy, alebo v rustikálnom štýle sa používajú špízy zo strednej časti vejárového listu kokosovej palmy. Sú grilované na drevenom uhlí, alebo sa opekajú na ohni. Mäso sa marinuje v rôznych pikantných koreniach. Satay sa môže podávať s rôznymi omáčkami, najčastejšie sa však podáva v kombinácii sójovej a arašidovej omáčky. Arašidová omáčka sa preto často nazýva satay omáčka. Je to obľúbené pouličné jedlo, ktoré si možete kúpiť v pojazdnom stánku satay, v reštaurácii na ulici, tak isto v reštaurácii vyššej triedy, alebo na tradičných slávnostiach a trhoch.

Satay Sauce

Satay Sauce

Satay Sauce

Satay Sauce

Alternatívne produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info