Pivo Kirin japonské 330ml

Pivo Kirin japonské 330ml

NOVINKA HIT

Prémiové japonské pivo Kirin, vyrobené z prvotriednych surovín, určené tým, ktorí majú radi len to najlepšie.

1,69 € s DPH

Skladové číslo: S7#SK#US0082#1

Dostupnosť: Vypredané

Výrobca: Kirin Europe Gmbh.

Jedno z najpredávanejších japonských pív s čistou, vyváženou a jemnou chuťou. Pivo je vhodné ku všetkým príležitostiam, najviac vám ale zachutní k japonským pokrmom.

Kirin je ležiak s obsahom alkoholu 5%, vyrábaný najmodernejšími technológiami z ingrediencií tej najvyššej kvality. Jedná sa o spodne kvasené svetlé pivo vyrábané z pramenitej vody, ryže, jačmenného sladu, kukurice, chmeľu a kvasníc. Pivo sa kvasí pomocou prvej mladiny. Vôňa piva Kirin je výrazne sladová, veľmi pekná. Chuť je sladová, po prehltnutí možno cítiť slabú kyslosť, chmeľová horkosť je pomerne nevýrazná. Farba piva Kirin je svetlo zlatá, pivo má nadpriemernú penivosť. V súčasnej dobe patrí Kirin medzi najpredávanejšie japonská piva v Japonsku.

Pivo sa pôvodne začalo variť v Jokohame okolo roku 1870 Američanom Copelandom. V roku 1990 bola zahájená výroba piva Kirin pod názvom "Ichiban Shibori", ktorý môžeme doslovne preložiť ako "prvé lisovanie". Vyrába sa v pivovare Kirin v Tokiu.

Japonské pivo sa senzoricky radí najbližšie k tým českým. Japonskí výrobcovia totiž často varia pivo z českého sladu i chmeľu a rad japonských pivovarov zamestnáva tiež české sládky.

 

Obsah alkoholu: 5%

Obsahuje alergény: Lepok.

Kirin pivo1

Kirin pivo1

 

 

 

Alternatívne produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info