Sušené kvety ruže 100g

Sušené kvety ruže 100g

Púčiky čínskych červených ruží. Výborný bylinkový čaj.

5,03 € s DPH

Skladové číslo: S7#SK#13275180#1 8717624005114

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Nature's Best Harvest

puciky ruzepucikyruze
                                                                                        Púčiky čínskych červených ruží
Tento bylinný nápoj sa pripravuje zo skutočných púčikov červených ruží, ktoré sú za mlada zbierané a následne sušené. Proces sušenia je zámerne pomalý bez prístupu väčšieho množstva vzduchu, aby si ružičky zachovali čo najviac svojich vlastností. Púčiky sú veľmi aromatické a majú prírodnú sladkokyslú vôňu ruží, nápoj taktiež. Esenciálne oleje prítomné v nápoji z púčikov mladých ruží podporujú krvný obeh, sú zdravé pre srdce človeka a patria od nepamäti do herbáru čínskych doktorov praktizujúcich klasickú čínsku medicínu. Púčiky ruží sa nezriedka miešajú s inými čajmi, hlavne čiernymi.

Vôňa a krása ruží uchvacovala civilizácie už v dobách starých Egypťanov a Rimanov. Tieto nádherné a obľúbené kvety majú priaznivý vplyv na ľudský organizmus. Pri zbere sa ručne odtrhávajú len najmladšie ešte neroztvorené púčiky, ktoré sa následne sušia na slnku. Čajom pripraveným z púčikov ruží si môžte vyživiť pleť, podporiť krvný obeh, vyčistiť pečeň a zahriať žalúdok.

 Doporučená príprava čaju

Do vopred vyhriatej sklenenej kanvičky nasypte čaj, zalejte mierne vychladenou prevarenou vodou s teplotou 90 až 95°C a nechajte 2 až 4 minúty lúhovať. S dĺžkou doby lúhovania a množstvom čaju môžte experimentovať a prispôsobiť si ich vlastnej chuti.

Kvety ruže

Alternatívne produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info