Nápoj z kórejského červeného ženšenu vo vrecúškach 80 ml

Nápoj z kórejského červeného ženšenu vo vrecúškach 80 ml

NOVINKA

Tonikum z červeného 6 ročného ženšena.

 • Cena: 2,81 € s DPH

Skladové číslo: S7#SK#701037#1

Dostupnosť: Vypredané

červený zenšen

Kórejský červený ženšen

Kórejský ženšen je hodnotený ako najúčinnejší známy rastlinný adaptogén. Účinky ženšenu pravého sú známe už viac ako 5000 rokov. Zápisky z tohto obdobia dokumentujú, že tradičná čínska medicína používala tento neobyčajný koreň ako zdroj vitality, sily, zdatnosti a dlhého života. Už samotný názov "ženšen" znamená v čínštine "koreň života".
 OpisVýsledky výskumu
1. Účinky na funkciu pečene a jej choroby
 • Zotavenie poškodenej pečene
 • Podpora metabolizmu cholesterolu v pečeni
 • Podporuje zotavenie po hepatitíde
 • Podporuje obnovu pečene
2. Účinky na únavu
 • Prekonanie chronickej únavy užívaním ženšenu
 • Klinicky preukázané účinky na únavu
3. Účinky na hypertenziu (vysoký krvný tlak)
 • Možnosť kontrolovania zvýšených hladín cholesterolu
 • Možnosť predchádzania artérioskleróze
 • Normalizácia krvného tlaku
 • Viac informácii k hypertenzii
4. Účinky na stres
 • Klinické štúdie dokazujú znižovanie stresu
 • Dá sa zabrániť rôznym druhom stresu
5. Účinky na centrálny nervový systém
 • Potlačenie porúch centrálnej nervovej sústavy
6. Účinky na obehové funkcie
 • Stimuluje srdcové funkcie
 • Klinickými testami preukázané pozitívne účinky na choroby obehovej sústavy
7. Účinky na cukrovku
 • Regulácia obsahu cukru v krvi
 • Klinicky potvrdená účinnosť na cukrovku
8. Protirakovinové účinky
 • Rast rakovinových buniek bol kontrolovaný
 • Klinicky testované účinky na onkologické prípady
 • Testy preukázali potlačenie rakoviny
 • Viac informácii k rakovine
9. Účinky na anémiu
 • Klinicky dokázaná účinnosť na anémiu
 • Zvýšil sa počet červených krviniek
 • Anemickí pacienti sa uzdravili
10. Imunitné a protizápalové účinky
 • Posilnená odolnosť voči infekčným baktériám
 • Nájdené protizápalové účinky
11. Účinky na sexuálnu energiu a neplodnosť
 • Klinicky preukázané účinky na zvrátenie neplodnosti u mužov
 • Vyliečení pacienti s laparotómiou
12. Žalúdočné a ďalšie ochorenia
 • Dokázaná úľava pri chorobách pečene spôsobených alkoholom
13. Účinky na rakovinu
 • Zistené protinádorové účinky
14. Účinky na pokožku
 • Zvýšená hydratácia pokožky
 • Zvláčňujúci účinok na pokožku

V súčasnosti sa DIOXÍNu, smrtiacej chemikálii, nedá vyhnúť a každý je ohrozený touto ekologickou katastrofou.

Našťastie, podľa experimentálnej štúdie na tému „Ženšen Panax chráni semenníky pred 2,3,7,8-tetrachlórodibenzo-p-dioxínom, ktorý vyvoláva poškodenie semenníkov u morčiat“ (publikovanej v časopise British Journal of Urology vol. 1 pánmi W. Kimom, S Hwangom, H.Leeom, H. Songom a S. Kimom z Ústavu urológie a patológie Lekárskej fakulty, Chungbukskej národnej univerzity a Kórejského výskumného ústavu ženšenu), v rámci ktorej boli vykonané pokusy na 90 morčatách rozdelených do šiestich skupín (skupina 1, ktorá dostala spojivo a soľ, skupina 2, ktorá dostala TCDD, jeden z najsilnejších toxikoidov dioxínu, skupiny 3, 4, ktoré dostali roztok výťažku ženšenu Panax PG-WE pred vstreknutím TCDD a skupiny 5,6, ktoré dostali PG-WE po aplikácii TCDD) a výsledky boli pozitívne, ako je uvedené ďalej,

Prírastok telesnej hmotnosti bol menší v skupinách ktorým bolo podané TCDD ako v kontrolnej skupine. Navyše, telesná hmotnosť skupiny 2 poklesla za 14 dní po vystavení TCDD, zatiaľ čo u skupín 3 a 4 sa telesná hmotnosť zvýšila. U skupín 3-6 nenastal žiaden pokles telesnej hmotnosti. PG-WE predišlo poklesu hmotnosti semenníkov spôsobenému TCDD. Optický mikroskop ukázal menšie kanáliky a neskoré zastavenie dozrievania u skupiny 2, elektrónový mikroskop ukázal rozpustenie zárodočného epitelu, narušenie pevných spojení medzi susediacimi Sertoliho bunkami a pozmenené zárodočné bunky vo všetkých vývojových štádiách. Zastavenie dozrievania v zárodočných bunkách spôsobené TCDD bolo riešené v skupinách 3-6. Semenníky sa takmer úplne zotavili u skupín 3,4 a u skupín 5,6 sa objavil istý liečebný účinok PG-WE.

Záver: Tieto výsledky potvrdzujú ochranné a liečebné účinky ženšenu Panax na atrofiu a poškodenie semenníkov vyvolané TCDD, čo poskytuje dôkaz, že kórejský ženšen (ženšen Panax) by mohol byť užitočným prostriedkom v prevencii a liečbe poškodenia semenníkov vyvolaného látkami, ktoré znečisťujú životné prostredie.

Ženšen je vysoko cenený pre svoju povzbudzujúcu schopnosť v sexualite človeka. Zvyšuje koncentráciu pohlavných hormónov a zosilňuje sexuálnu reaktivitu podávaním v primeraných dávkach. Patrí medzi najdôležitejšie rastliny využívané pri liečbe porúch sexuality v tradičnej čínskej medicíne, patrí aj medzi najsilnejšie afrodiziaka.

Zlepšuje koncentráciu. Bráni vyčerpaniu. Ženšen posilňuje bdelosť a nepôsobí ako stimulujúce látky typu kofeínu alebo amfetaminov. Na rozdiel od týchto látok nespôsobuje excitáciu - vzrušivosť (nervozitu) a nenarúša spánok. Naopak je používaný v mnohých liečivách slúžiacich na zlepšenie kvality spánku . Zlepšuje syntézu proteínov a nukleových kyselín.

Je to adaptogén so silnou antistresovou zložkou. Vytvára rovnováhu organizmu vhodnou reguláciou telesných funkcií. Moderní odborníci čínskej bylinnej liečby podporujú dávne odporúčania týkajúce sa denného používania ženšenu pre dosiahnutie obnovy a udržania si zdravia, ako aj pre dosiahnutie dlhovekosti.

Glykozidy pôsobia na nadobličky, pomáhajú zabrániť hypertrofii nadobličiek a nadmiernej tvorbe kortikosteroidov , ktoré sa tvoria v nadobličkách pri strese ( fyzickom, chemickom alebo biologickom)

Štúdie v Číne ukazujú že ginzenozidy zvyšujú syntézu proteínov a aktivitu neurotransmiterov v mozgu. Ženšen sa užíva pre zlepšenie pamäte a pre posilnenie koncentrácie a kognitívnych procesov, ktoré môžu byť znížené nedostatočným prekrvením mozgu. Panax ženšen pomáha telu bojovať proti vírusovým infekciám a toxínom z vonkajšieho prostredia. Má špecifický vplyv na centrálny nervový systém, na funkciu pečene, pľúc, obehový systém a napomáha rastu buniek ako aj vlasovým korienkom.

Výskum na zvieratách preukázal že ženšenový extrakt stimuluje tvorbu interferonov, zvyšuje tvorbu prirodzených zabíjačov ( NK buniek), znižuje cholesterol a znižuje aj hladinu triglyceridov. Zvyšuje hladinu estrogénov v krvi u žien a pomáha pri problémoch v menopauze.

Diabetes Mellitus :

Z Kórejského ženšenu bola izolovaná zložka, ktorá pri testovaní na zvieratách vykazovala účinok pri znižovaní zvýšenej hladiny cukru v krvi a ktorá stimulovala uvoľnenie inzulínu.

Môžeme tak dosiahnuť nižšiu hladinu cukru v krvi pri cukrovke, a tým znížiť aj dávku inzulínu, ktorý si diabetik musí podávať. Na základe klinickej štúdii v nemocnici sa dosiahlo zlepšenia pri obtiažach diabetikov akými sú: závrate, bolesti svalstva a hrudníka, smäd, pocity únavy , pocity tlaku v hlave.

Rakovina :

Zložka ženšenu - Prositol mala protirakovinový účinok u chirurgicky ošetrených pacientov s metastázami do lymfatických uzlín. (Yun - 1990)

Ženšen zvyšuje obranyschopnosť aktivovaním enzymatických procesov u pacientoch s rakovinou. (Terapiewoche 1997) a môže účinne stimulovať zotavovanie sa pacientov po rádiologickej liečbe (Takeda)

Tenbayašiho štúdia hovorí, že u 26 ročného pacienta s chronickou myelocytovou leukémiou sa klinické symptómy stratili a laboratórne hodnoty sa normalizovali až na počet leukocytov a LDH (lactate dehydrogenasa). Pacient nemal obtiaže s krvnou zrážanlivosťou a nepociťoval únavu. Tieto zlepšenia prejavov leukémie boli pripisované zvýšeniu odolnosti pacienta. (Tenbayashi)

Boli uskutočnené štúdie pre zhodnotenie účinkov ženšenu v spomaľovaní priebehu onkologických ochorení, alebo možnej prevencii vývoja zhubného ochorenia, ktoré vzniká pôsobením chemických karcinogénov (látok spôsobujúcich rakovinu). Výsledky pôsobenia ženšenu na bielych myšiach bol zhrnuté nasledovne: Extrakt ženšenu spomaľuje objavenie sa pľúcneho adenómu, ktorý je spôsobovaný pôsobením uretánu a dimethyl benzantracenu. Extrakt ženšenu má tendenciu spomaľovať objavenie sa pľúcnych adenómov a hepatómov spôsobenými aflatoxinom B1. Takto sa dá prísť k záveru že aktívnym a systematickým výskumom v tejto oblasti bude možné používať extrakt ženšenu na prevenciu alebo spomalenie tvorby niektorých zhubných procesov, ktoré vznikajú ako následok pôsobenia karcinogénov zo životného prostredia. (Yun 1983)

Protinádorový účinok ženšenových polysacharidov v pokusoch na myšiach s nádorom bol spojený s imunologickým mechanizmom pôsobenia. Ženšenové polysacharidy zvýšili životnosť myší s nádorom a spomalili proces rastu nádorových buniek in vivo (v živom tele). Cytocídne pôsobenie nebolo pozorované in vitro (v umelom prostredí). (Newall)

Výsledky štúdie skúmajúcej pôsobenie ženšenu na protiinfekčnú imunitu hostiteľa uskutočnenej na myšiach:

Pokusné myši reagovali zvýšenou tvorbou protilátok pri provokácii ovčími erytrocytmi a to v závislosti od dávky antigénu Pri vysokých dávkach sa IgM produkcia zvýšila o 50% a následná IgG a IgM produkcia sa zvýšila o 50 -100%. Ešte výraznejší účinok nastal v aktivite prirodzených zabíjačov ( NK buniek ) ktorá narástla o 44 - 150% v závislosti od množstva antigénu použitého v pokuse ... Experimenty in vitro preukázali dva efekty pôsobenia ženšenu. Jednak došlo k zabráneniu proliferácie lymfocytov a jednak mierne vzrástla tvorba interferónov. (Jie)

Táto štúdia ukazuje že proliferácia ľudskej RCC (rakovina obličkových buniek) sa blokuje v tuku rozpustnými zložkami Panax ženšenu, a to mechanizmom blokovania bunkového cyklu vo fáze prechodu G1 na fázu S (počas fázy S sú syntetizované dôležité prvky pre delenie buniek - proteíny, DNA )(Sohn).

Yun a Choi (Young 1995) našli nižší výskyt malignít typu: rakovina pľúc, pečene, hlavy a krku u ľudí, ktorí užívali extrakt alebo púder ženšenu v porovnaní s ľuďmi, ktorí konzumovali čerstvý ženšen alebo ženšenový čaj (Spencer).

Kórejský ženšen má prekvapujúce účinky na aktiváciu buniek, ktoré majú schopnosť ničiť rakovinové bunky (na základe výsledkov podávania ženšenu v trvaní jedného roku potkanovi s rakovinou pľúc).

Artérioskleróza a Vysoký krvný tlak :

Kórejský ženšen nielenže znižuje vysokú hladinu cholesterolu v krvi pomocou aktivácie rôznych enzýmov pôsobiacich pri metabolizme tukov, ale zabraňuje formovaniu aterómu ako následku nadbytku tuku a hromadeniu lipidov na stenách ciev (z testu na zajacoch).

Kórejský ženšen napomáha metabolizmu tukov a zabraňuje artérioskleróze (z klinického testu v nemocnici kde sa podávali ženšenové kapsule 31 mužským a ženským pacientom).

Podávanie Kórejského ženšenu znižuje hladinu cholesterolu, triglyceridov a znižuje priľnavosť krvných doštičiek v krvi, zvyšuje hladinu HDL proteínu. (z klinického testu v nemocnici kde sa podával Kórejský ženšen 67 pacientom trpiacim na hypoglykémiu.

Pečeň :

Kórejský ženšen bol podávaný potkanom, ktorí mali operačne odstránené 2/3 pečene, miera regenerácie pečene bola o viac než 34% vyššia v porovnaní s potkanmi, ktorým nebol podávaný ženšen.

Kórejský ženšen redukuje odumieranie pečeňových buniek po otrave jedovatými látkami ako karbón tetrachlorid a fenacetín.

Ochorenie žalúdka :

Kórejský ženšen potláča tvorbu žalúdočného vredu ako následku obnovenej cirkulácie krvi v membráne žalúdočnej sliznice ( z testu kde sa podával extrakt ženšenu samcom mačiek z experimentálne spôsobeným žalúdočným vredom).

Po opici :

Dávkovanie ženšenových saponínov zvyšuje aktivitu rôznych enzýmov zúčastňujúcich sa metabolizme alkoholu. Bolo to potvrdené elektrónovým mikroskopom, pričom sa preukázalo, že úroveň poškodenia pečene u potkanov ktorí dostávali ženšen zároveň s alkoholom po dobu 10 dní bola omnoho nižšia než u potkanov ktorí dostávali len alkohol.

Kórejský ženšen urýchľuje degradáciu alkoholu v tele (z klinických testov).

Únava a stres :

Kórejský ženšen má tonizujúci efekt. Napomáha obranyschopnosti organizmu zvyšuje jeho odolnosť voči škodlivým podmienkam prostredia (Ruská štúdia).

Kórejský ženšen urýchľuje uvoľňovanie proti stresových hormónov a tým prejavuje proti stresový účinok. Kórejský ženšen zabraňuje zníženiu fyzického výkonu ,ktorý vzniká ako následok kumulácie stresu (test na myšiach).

Starnutie :

Nesaponínové zložky Kórejského ženšenu potláčajú škodlivé účinky voľných kyslíkových radikálov (O2, H2O2, OH, 102), ktoré majú za následok degeneráciu tkaniva.

Mozgová činnosť :

Kórejský ženšen zvyšuje mozgovú činnosť a udržiava psychickú stabilitu - a to selektívnou kontrolou mozgových mechanizmov stimulácie a ukľudnenia.

 • Protopanaxadiol saponin : ukľudnenie aktivity CNS
 • Protopanaxatriol sanonin : stimulácia aktivity CNS

Ginzegozidy Rg1 a Rb1 pôsobia preventívne na spomaľovanie sexuálnej aktivity a znižovanie schopnosti učenia sa u zvierat trpiacich na neustály stres.(test na myšiach)

Krvný obeh

Srdcia u zvierat, ktoré dostávali ženšen preukazovali dlhšie kontrakcie. (test na potkanoch)

Kórejský ženšen napomáha uzdraveniu pacientov trpiacich na artériosklerózu, diabetes, nízky krvný tlak, cirhózu pečene bez akýchkoľvek vedľajších účinkov - čo má za následok spokojnosť pacientov zo zbavenia sa symptómov akými sú : bolesť hlavy, pocitu ťažkej hlavy, plynatosť, pocity chladných rúk a nôh , nechutenstva, závratí, bolesti svalov a kĺbov.

Imúnny systém :

Kórejský ženšen podporuje imunitný systém (zo štúdie, kde sa podávali ženšenové saponíni po predchádzajúcom potlačení funkcií retikuloendoteliálneho systému, ktorý má významnú funkciu v imunitnom systéme organizmu).

Zotavenie sa z anémie ( chudokrvnosti ) :

Kórejský ženšen efektívne lieči hypochrómnu anémiu a anémiu po gastrektómii (na základe klinického testu).

Kórejský ženšen napomáha vyliečeniu pacientov s anemickými príznakmi, ktoré sú spojené s chorobami pečene, žalúdka, cukrovkou a tuberkulózou. Je účinná aj pri anémii pri reumatických ochoreniach, či stareckej anémii (na základe klinických testov).

Radiácia :

Kórejský ženšen pomáha v regenerácii kostnej drene poškodenej radiáciou (na základe japonskej štúdie).

Kórejský ženšen stimuluje obnovu po radiačnom zranení (z testov na zvieratách).

Zachovanie homeostázy v tele :

Kórejský ženšen pôsobí na kontrolné mechanizmy organizmu a má adoptogénne vlastnosti, ktoré zachovávajú homeostázu fyziologických funkcií.

Najkvalitnejší ženšen sa nachádza v Kórei. Keď bola ešte Kórea jednou z provincií Číny, bola táto výnimočná kvalita vyhradená len pre čínskeho cisára. Jeho lekári mu predpisovali ženšenovú kúru najvyššej kvality len z kórejskej provincie. 

Cisársky lekár Li Shi Chen napísal: "Ženšen posilňuje 5 životne dôležitých orgánov: pečeň, srdce, slezinu, pľúca a obličky, pretože harmonizuje energiu Yin a Yang. Posilňuje energiu a krv. Ženšen upokojuje ducha a zaháňa strach. Je to mocné sedatívum vedomia. Jeho dlhodobé užívanie posilňuje organizmus a predlžuje trvanie života. "

Alternatívne produkty

Nápoj z kórejského červeného ženšenu 120 ml

Nápoj z kórejského červeného ženšenu 120 ml

Dostupnosť: Skladom

 • 2,80 € s DPH
 ks
Čaj sypaný jasmínový 150 gr.

Čaj sypaný jasmínový 150 gr.

Dostupnosť: Skladom

 • 2,40 € s DPH
 ks
Čaj zelený sypaný 1kg

Čaj zelený sypaný 1kg

Dostupnosť: Vypredané

 • 12,70 € s DPH
Čaj zelený sypaný jasmínový 1kg

Čaj zelený sypaný jasmínový 1kg

Dostupnosť: Vypredané

 • 11,70 € s DPH
Čaj zelený sypaný Macha 200g

Čaj zelený sypaný Macha 200g

Dostupnosť: Vypredané

 • 11,74 € s DPH
Čaj lotosový sypaný 100g

Čaj lotosový sypaný 100g

Dostupnosť: Skladom

 • 2,56 € s DPH
 ks
Čaj zázvorový 600g

Čaj zázvorový 600g

Dostupnosť: Skladom

 • 9,60 € s DPH
 ks
Čaj zázvorový s medom 500g

Čaj zázvorový s medom 500g

Dostupnosť: Skladom

 • 5,57 € s DPH
 ks
Čaj citronový s medom 500g

Čaj citronový s medom 500g

Dostupnosť: Skladom

 • 5,26 € s DPH
 ks
Čaj citronový s medom 1 kg

Čaj citronový s medom 1 kg

Dostupnosť: Skladom

 • 10,50 € s DPH
 ks
Čaj z huby Reiši červenej 2g x 25

Čaj z huby Reiši červenej 2g x 25

Dostupnosť: Skladom

 • 4,26 € s DPH
 ks
Čaj kukuričný bylinný porciovaný 300g

Čaj kukuričný bylinný porciovaný 300g

Dostupnosť: Vypredané

 • 7,48 € s DPH
Korenie Kari práškové medium 100g

Korenie Kari práškové medium 100g

Dostupnosť: Skladom

 • 1,78 € s DPH
 ks
Omáčka kari hotová jemná 200g

Omáčka kari hotová jemná 200g

Dostupnosť: Skladom

 • 1,79 € s DPH
 ks
Set misiek s dekorom kvietkov s paličkami (pre 2 osoby)

Set misiek s dekorom kvietkov s paličkami (pre 2 osoby)

Dostupnosť: Vypredané

 • 33 € s DPH
Set japonských misiek 2ks (15,2 x 6,7cm)

Set japonských misiek 2ks (15,2 x 6,7cm)

Dostupnosť: Vypredané

 • 33 € s DPH
Set japonských misiek 2ks (15,2 x 6,7cm)

Set japonských misiek 2ks (15,2 x 6,7cm)

Dostupnosť: Skladom

 • 33 € s DPH
 ks
Set na servírovanie sushi s modrými kvietkami (pre 2 osoby)

Set na servírovanie sushi s modrými kvietkami (pre 2 osoby)

Dostupnosť: Skladom

 • 43 € s DPH
 ks
Set Yuki na servírovanie sushi (pre 2 osoby)

Set Yuki na servírovanie sushi (pre 2 osoby)

Dostupnosť: Vypredané

 • 52,66 € s DPH
Set na servírovanie sushi béžovo-čierny (pre 2 osoby)

Set na servírovanie sushi béžovo-čierny (pre 2 osoby)

Dostupnosť: Vypredané

 • 43 € s DPH
Miska porcelánová s motívom 5ks (11,5cm)

Miska porcelánová s motívom 5ks (11,5cm)

Dostupnosť: Skladom

 • 11,56 € s DPH
 ks
Miska porcelánová s motívom (11,5cm)

Miska porcelánová s motívom (11,5cm)

Dostupnosť: Skladom

 • 2,62 € s DPH
 ks
Metlička na čaj bambusová 6x11,4cm

Metlička na čaj bambusová 6x11,4cm

Dostupnosť: Skladom

 • 16,12 € s DPH
 ks
Podnos biely 25,5cm x 15cm

Podnos biely 25,5cm x 15cm

Dostupnosť: Vypredané

 • 9,64 € s DPH
Podnos čierny s béžovým lemovaním 10 x 23cm

Podnos čierny s béžovým lemovaním 10 x 23cm

Dostupnosť: Vypredané

 • 8,70 € s DPH
Mištička na sójovú omáčku Edako biela s čiernymi bodkami (10cm x 6cm)

Mištička na sójovú omáčku Edako biela s čiernymi bodkami (10cm x 6cm)

Dostupnosť: Vypredané

 • 4,39 € s DPH
Podnos Edako keramický hranatý biely s bodkami (27cm x 11 cm)

Podnos Edako keramický hranatý biely s bodkami (27cm x 11 cm)

Dostupnosť: Skladom

 • 8,44 € s DPH
 ks
Set japonských misiek 4ks (8,5 x 8,5cm)

Set japonských misiek 4ks (8,5 x 8,5cm)

Dostupnosť: Vypredané

 • 27,22 € s DPH
Miska porcelánová japonská čierna matná s červeným dekorom 11x6cm

Miska porcelánová japonská čierna matná s červeným dekorom 11x6cm

Dostupnosť: Vypredané

 • 5,22 € s DPH
Maska silikónová s vymieňacím filtrom

Maska silikónová s vymieňacím filtrom

Dostupnosť: Skladom

 • 8,78 € s DPH
 • 13,50 € s DPH Zľava: 4,73 €
 ks
Nápoj kokosové mlieko s dužinou 300 ml

Nápoj kokosové mlieko s dužinou 300 ml

Dostupnosť: Skladom

 • 1,70 € s DPH
 ks
Čaj Kokorík porciovaný 1,2 g x 20 ks

Čaj Kokorík porciovaný 1,2 g x 20 ks

Dostupnosť: Vypredané

 • 3,20 € s DPH
Pasta zelené kari LOBO 400g

Pasta zelené kari LOBO 400g

Dostupnosť: Skladom

 • 3,37 € s DPH
 ks
Pasta červené kari LOBO 400g

Pasta červené kari LOBO 400g

Dostupnosť: Skladom

 • 3,37 € s DPH
 ks
Soľ morská jemná 500g

Soľ morská jemná 500g

Dostupnosť: Vypredané

 • 1,29 € s DPH
Pasta mild na thajské žlté kari AHG 50g

Pasta mild na thajské žlté kari AHG 50g

Dostupnosť: Skladom

 • 1,44 € s DPH
 ks
Pasta hot na Indonesian Rendang Curry AHG 50g

Pasta hot na Indonesian Rendang Curry AHG 50g

Dostupnosť: Skladom

 • 1,37 € s DPH
 ks
Čaj broskyňa 500ml

Čaj broskyňa 500ml

Dostupnosť: Skladom

 • 2,15 € s DPH
 ks
Čaj jasmínový grapefruit 500ml

Čaj jasmínový grapefruit 500ml

Dostupnosť: Skladom

 • 2,15 € s DPH
 ks
Sake Choya orig. 750ml

Sake Choya orig. 750ml

Dostupnosť: Vypredané

 • 9,34 € s DPH
Nápoj Aloe vera mango OKF 500ml

Nápoj Aloe vera mango OKF 500ml

Dostupnosť: Skladom

 • 1,44 € s DPH
 ks
Nápoj kokosový Coco Pure Premium 500ml

Nápoj kokosový Coco Pure Premium 500ml

Dostupnosť: Skladom

 • 1,34 € s DPH
 ks
Nápoj pomarančový "SacSac" 240ml

Nápoj pomarančový "SacSac" 240ml

Dostupnosť: Skladom

 • 0,86 € s DPH
 ks
Nápoj Aloe vera broskyňa OKF 500ml

Nápoj Aloe vera broskyňa OKF 500ml

Dostupnosť: Skladom

 • 1,34 € s DPH
 ks
Kokosová šťava 350ml

Kokosová šťava 350ml

Dostupnosť: Skladom

 • 1,30 € s DPH
 ks
Nápoj Aloe vera a jahoda 240ml

Nápoj Aloe vera a jahoda 240ml

Dostupnosť: Vypredané

 • 1,06 € s DPH
Nápoj Aloe vera liči OKF 500ml

Nápoj Aloe vera liči OKF 500ml

Dostupnosť: Skladom

 • 1,34 € s DPH
 ks
Čaj zelený sypaný 200 gr.

Čaj zelený sypaný 200 gr.

Dostupnosť: Vypredané

 • 2,56 € s DPH
Víno slivkové Choya original 500 ml

Víno slivkové Choya original 500 ml

Dostupnosť: Skladom

 • 4,90 € s DPH
 ks
Nápoj zázvorový Jefi 250ml

Nápoj zázvorový Jefi 250ml

Dostupnosť: Skladom

 • 0,90 € s DPH
 ks
Limonáda Lyči 250ml

Limonáda Lyči 250ml

Dostupnosť: Skladom

 • 0,94 € s DPH
 ks

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info