Maska silikónová s vymieňacím filtrom

Maska silikónová s vymieňacím filtrom

NOVINKA AKCIA HIT NAJPREDÁVANEJŠÍ

Aktívna ochrana do práce, na cesty, k lekárovi, do čakární, na hromadné podujatia, alebo na nákupy... Obvzlášť vhodné pre ľudí so slabšou imunitou. 4 vrstvová ochranasamotného fltra dosahuje až 98,2% efektívnosti ochrany. Jednoduchá výmena filtra KN95 životnosť až 10 dní. Možnosti dezinfekcie •Dezinfekcia aspoň 75% alkoholom •Dezinfekcia vriacou vodou Balenie obsahuje 2 štvorvrstvové filtre a 1ks silikonovej masky

8,78 € s DPH

13,50 € s DPH Zľava 4,73 €

Skladové číslo: S7#SK#5#1

Dostupnosť: Skladom

Aktívna ochrana-opakovane použiteľná maska chrániaca pred vírusmi, peľom, dymom, prachom a baktériami.

Štvorvrstvová filtrácia zabezpečujúca vyššiu ochranu. Vyrobený z pohodlného, silikónového materiálu. Dezinfekcia pri vysokej teplote zabezpečuje vyššiu bezpečnosť. Možnosť opakovaného používania znižuje náklady. Maska sa môže opakovane používať viac než 2roky, filter je možné používať až celý mesiac. Počas epidémie ochorenia COVID-19 osoby, ktoré sú vystavené vplyvu vonkajšieho prostredia po dlhšiu dobu, sa odporúča meniť filter každé 2-3 dni. U osôb, ktoré pracujú vnútri, resp. sú vystavené menšiemu pôsobeniu vonkajšieho prostredia, môžu meniť filter každých 7–10 dní.

Filtračný materiál silikónovej masky dosahuje účinnosť filtrácie 98,2%. Účinnosť bakteriálnej filtrácie je viac než 99%. Použitý silikónový materiál (rovnaký ako pricumlíkoch pre deti) prilieha na tvár, nedráždi pokožku, je nepriepustný, bezpečný a pohodlný, čo
je benefit oproti bežným maskám/respirátorom. Silikón vhodný na použitie aj v potravinárstve s patentovanou technológiou zabezpečuje tesné priliehanie a tým vysokú úroveň ochrany,
pohodlné nosenie a môže byť použitý opakovane. Filtračný prvok je tvorený 4 vrstvami filtračného a sterilizačného materiálu, čo zabezpečuje vysokú účinnosť filtrácie, jednoduchú montáž a opätovné použitie po sterilizácii a dezinfekcii. 

Štvorvrstvová filtrácia účinne filtruje pevné častice zo zdrojov znečistenia ako sú výpary, baktérie a vírusy. 

Prvá vrstva: antibakteriálna netkaná textília – sterilizácia, zabraňuje rastu baktérií, účinne zachytáva vlasy a chlpy, šupiny z pokožky a iné veľké častice.
Druhá vrstva: elektrostatická bavlna–duálna funkcia filtrácie a adsorpcie, blokuje mikro-hrubé častice, elektrostaticky adsorbuje veľmi jemné častice a má vyššiu kapacitu zachytávania prachu.
Tretia vrstva: KN95,HEPA–účinná filtrácia veľmi jemných častíc veľkosti 0,3 mikróna, účinnosť≥95%.

Štvrtá vrstva: netkaná textília – zabraňuje rastu baktérií.

HEPA filter
HEPA filter vynašla NASA ako ochranu pred rádioaktívnymi časticami. Udáva sa, že HEPA filter
zachytí až 99,97% častíc až do veľkosti 0,3 mikrometrov, čo znamená, že z 10000 častíc veľkosti 0,3 mikrometra a väčších, prepustí HEPA filter iba 3.
Štúdia NASA zroku 2016 potvrdzuje,že HEPA filter dokáže pochytať dokonca 99,99998% týchto častíc.

 

 

 Maska, Filter, Respirátor, FFP2, FFP3, KN95, Gevorkyan, gevorkian,

 Ochranná maska s filtrom FFP2

Ochranná maska s filtrom1

 

Ochranná maska s filtrom 2

Ochranná maska s filtrom3

 

 

Ochranná maska s fitrom5

Ochranná maska s fitrom7

Ochranná maska s fitrom6

Ochranná maska s fitrom 9

Alternatívne produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info