Zmes na Tom Ka polievku LOBO 260g

Zmes na Tom Ka polievku LOBO 260g

NOVINKA HIT

Zmes na pripravu Tom Ka polievky, LOBO 260g, Stačí len pridať 300g kuracieho mäsa a 100g húb, do 480ml vriacej vody, vysypať obsah balenia a za 10min je fantastické jedlo na stole. Skutočne chutné!ENJOY!!! Tom Ka, hotove jedlo, set na pripravu Tom KA, Thajska polievka TOM KA, LOBO TOM KA, TOM KA cooking kit LOBO, TomKA,

3,89 € s DPH

Skladové číslo: S7#SK#17072#1 8850030031848

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Lobo

LOBO Cooking package for Tom Yum soup 260 g
Známa kyslá pikantná polievka z Thajska: Tom Yum. Tento balíček na varenie vám ponúka príležitosť pripraviť si a vychutnať Tom Ka za 10 minút.

Tom Ka je krémová, korenistá a kyslá kokosová polievka, ktorá je v thajskej kuchyni bežná. Pasta Lobo Tom Ka Soup Pasta obsahuje galangal, citrónovú trávu, sójový olej a bylinky a dá sa pripraviť za pár minút jednoduchým pridaním vody a kokosového mlieka. Túto polievku s plnou príchuťou môžete doplniť kuracím mäsom, hubami alebo morskými plodmi. Doprajte si autentickú thajskú chuť s polievkovou pastou Lobo Tom Ka. Variácie: chutí lahodne s ryžou.

Recepty:

Tom ka

Tom ka 1

 

 

Alternatívne produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info