Nápoj 100 % kokos Pure Coco 330ml

Nápoj 100 % kokos Pure Coco 330ml

kokosova voda

  • Cena: 2,37 € s DPH

Skladové číslo: S7#SK#Z00037#1

Dostupnosť: Vypredané

Výrobca: Pure Coco

Pure Coco je 100% kokosová voda získaná z mladých zelených orechov z Filipín. Kokosová voda je jedným z najväčších zázrakov tejto planéty. Voda sa do škrupiny dostáva dlhou cestou cez vlákna stromu, je bohatá na minerálne látky, neobsahuje tuk ani cholesterol. Vďaka prirodzenej rovnováhe draslíka a sodíka hydratuje lepšie, ako športové nápoje, napomáha správnemu spaľovaniu a rýchlejšiemu chudnutiu a výrazne posilňuje ľudskú imunitu.

Kokosová voda je ideálnou variantov pre ľudí, ktorí majú radi šport a vyhľadávajú prírodnú cestu hydratácie a doplnenie energie. Pure Coco doporučujeme piť pred, počas a po cvičení, telo tak získa prírodnú energiu pre ten najlepší výkon. Po cvičení vás kokosová voda dostatočne hydratuje a napomôže regenerácií organizmu. Pokiaľ športujete, tak kokosová voda, by nemala chýbať vo vašej domácnosti. Kokosová voda je veľmi populárna u športovcov na celom svete. Pijú ju nielen bežci a atléti, ale všetci športovci, ktorí vyhľadávajú 100% prírodnú cestu k hydratácií a doplnenia energie.

Kokosová voda je prírodný izotonický nápoj, ktorý obsahuje pre život dôležité elektrolyty. Tie ovplyvňujú množstvo vody v našom tele, kyslosť organizmu (pH), svalovú činnosť a ďalšie dôležité procesy v ľudskom tele. Pri zvýšenej fyzickej námahe – teda pri potení, vylučujeme elektrolyty, ktoré musíme doplniť tekutinami. Elektrolyty ( draslík, sodík, vápnik a horčík) na seba viažu vodu a tým hydratujú telo lepšie ako čistá voda. Pokiaľ chcete dosiahnuť rovnaký výsledok pri športových nápojoch, tak ich musíte vypiť trikrát viac. Každý športovec tiež dbá na dostatočné množstvo draslíka vo svojom jedálničku, Pure Coco obsahuje viac draslíka ako banán a dokonca 15 krát viac ako športové nápoje. Kokosovú vodu pijú športovci ako Bryan Clay, Kevin Garnett, Kelly Slater .... budete ďalší aj vy ?

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info